המרכז לספורט אקווה ג'ים Tanaqua I ענת גרבר | אודות

ענת גרבר

Tanaqua הוא מרכז לענף ספורט המתמקד בפעילות אירובית + כח באמצעות אימון במים, בדגש על מקצועיות, עדכנות, חדשנות, שיתוף ידע ויצירתיות.

ענת גרבר, בעלת תואר ראשון (B.Ed) בחינוך גופני ממכללת וינגייט החלה את דרכה בבריכה מיד לאחר סיום קורס מדריכי שחיה - במהלך לימודיה בוינגייט. 

Tanaqua המרכז לספורט אקווה ג'ים™ נוסד על ידי ענת גרבר בשנת 2014, במטרה לקדם את ענף הספורט האקווה ג'ים™ בארץ ולהעביר הלאה את הידע שצברה במהלך שנים רבות בתחום. 

מיד לאחר סיום התואר בוינגייט החלה את לימודי ההתעמלות במים מטעם ארגון ה-AEA האמריקאי (2004). מספר חודשים לאחר סיום הקורס החלה ענת לעבוד בהדרכת אקווה ג'ים בבריכה בשרון. 

האימונים צברו תאוצה במהירות רבה ולמערכת השעות התווספו אימונים ובריכות נוספות.  

 

לאורך השנים הציגה ענת בכנסים בינלאומיים בארץ, ובכנס השנתי הבינלאומי של ה-AEA בארצות הברית. 

האימונים של ענת ידועים בזכות הסגנון הייחודי שלה: הבנה עמוקה של הגוף ותנועתיות, התאמת האימון לאוכלוסיות עם צרכים מגוונים, שימוש בסימנים מוסכמים ומיעוט בדיבור תוך כדי האימון, הפקת המרב מהאביזר הכי נפוץ בבריכה: המים. 

כל אימון מלווה במוסיקה קצבית וסוחפת, חיוך ויחס אישי לאורך כל האימון - כל אלו יחד הם שהופכים את האימונים של ענת לחוויה בלתי נשכחת וגורמים למתאמנים לחזור שוב שוב !

התכנים בהשתלמויות של Tanaqua נבחרים ונבנים בקפידה ובמחשבה רבה על ידי ענת, במטרה להעניק למשתתפי ההשתלמות את המידע העדכני והרלוונטי ביותר (תוך התחשבות באוכלוסיות שונות שמגיעות לאימונים). 

 

בשנת 2018 ענת פרסמה את ספרה הראשון, "המדריך המלא לספורט אקווה ג'ים™" - הספר הראשון בתחום שראה אור בעברית. 

 

להשארת פרטים ויצירת קשר 

 
  • Pinterest Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 אם תשאירו פרטים, אוכל לחזור אליכם