top of page

ספריית סרטי הדרכה - למדריכים שרוצים יותר!

אני מכירה את ההרגשה של חוסר השראה בשיעורים.

של חזרה על אותם תרגילים. שוב ושוב. 
של שעות מול המחשב בחיפוש אחר רעיונות חדשים.

מהמקום הזה בדיוק - יצרתי בשבילך כלים שישמשו אותך בכל שלב בדרך המקצועית. כאן ניתן לקבל רעיונות מקוריים, השראה וניצול מירבי של המים. בספריה - למעלה מ-500 רעיונות לשדרוג האימונים שלך:

לאימונים עם ציוד (נודל, משקולות, צלחת מעופפת, גלשנים ועוד), אימונים המתמקדים בשרירי הליבה, מים עמוקים, כוראוגרפיה, אימונים בעצימות גבוהה ועוד!

כל מדריך השואף להיות מקצוען אמיתי, זה המקום בשבילך. שדרוג האימונים שלך מתחיל כאן, תוך הוספת גיוון, מקוריות ואתגר.

כדי לשדרג שיעור צריך את הרעיון, את ההשראה לתרגיל חדש - במקום אותם תרגילים שאנחנו רגילים לעשות שוב ושוב. הספרייה כוללת סרטים ממוקדים, כדי שתקבלו מקסימום רעיונות במינימום זמן.  

רכישה מאפשרת צפייה ללא הגבלה למשך תקופת המנוי. 

לרכישת הספר "המדריך המלא לספורט אקווה ג'ים" מאת ענת גרבר >>

 

ספריית סרטי הוידאו המתקדמים למדריכים כוללת:

  • למעלה מ-500 רעיונות שונים לשדרוג האימונים, 

  • רצפים של תרגילים - הניתנים לשימוש מיידי בשיעורים בשיטת "העתק - הדבק", 

  • וריאציות שונות לאותו תרגיל,

  • התאמות ודרגות קושי שונות של תרגילים,

  • עבודה עם וללא ציוד,

  • חלוקה לפי קטגוריות - למציאת האימון הרצוי בקלות,

  • סרטים ממוקדים - על מנת לקבל מקסימום השראה ורעיונות במינימום זמן. 

  • בטרם רכישת המנוי, יש לקרוא את תנאי השימוש באתר.

  • המנוי מתחדש אוטומטית - עד שתבטל/י אותו.

תרגילים בהתעמלות במים עם קיר

אם אתגר אמיתי הוא שם המשחק, אימון עם קיר – זה מה שאתם מחפשים! לאורך כל האימון, כל תרגיל מבוצע עם נגיעה בקיר. הדבר מצריך דיוק, והפעלת שרירי הליבה מהרגע הראשון. 

אימון עם קיר

תרגלים בבריכה לחיזוק פלג גוף עליון

מגוון תרגילים לפלג הגוף העליון.

התרגילים מחולקים לפי קבוצות השרירים השונות.

תרגילים לפלג גוף עליון

תרגילים בהתעמלות במים עם גלשן

אימון עם גלשן

גלשן שחייה – ציוד מאתגר, אשר מומלץ לשלב באימונים של מתאמנים מנוסים.  הגלשן יוצר התנגדות גדולה מאוד, ומצריך כח, שרירי ליבה חזקים ושיווי משקל. 

תרגלי כושר בבריכה

אחת התנועות הבסיסיות ביותר באימוני אקווה ג'ים.  יחד עם זאת, יש לתנועה הזאת כל כך הרבה וריאציות וכל כך הרבה אפשרויות משחק. 

Jumping Jacks

אימון טאבאטה בבריכה

השילוב של אימון בעצימות גבוהה עם אימון פונקציונלי, הוא השילוב המושלם: מחזורי הטבאטה משפרים את סיבולת הלב-ריאה ומחזקים את השרירים, בעוד שהאימון הפונקציונלי עובד על הארכת השרירים..

אימון טבאטה פונקציונלי

 תרגילים בבריכה עם משקלת אחת לחיזוק פלג גוף עליון ושרירי ליבה

אימון עם משקולת אחת הוא לפעמים אילוץ (כשכמות המתאמנים עולה על כמות הציוד) או בחירה.  בעבודה עם משקולת אחת נוצרת עבודה א-סימטרית, המצריכה איזון של...

אימון עם משקולת אחת

תרגילי כושר בבריכה לשיפור סיבולת אירובת

תנועת הסקי היא התנועה הבסיסית, המצריכה קואורדינציה. מעבר לתנועה הבסיסית, אפשר לשלב בתנועת הסקי תרגילי ידיים שונים, אשר יעלו או יורידו את דרגת הקושי. כמו כן, שינוי קצב ביצוע התרגיל או ...

סקי + וריאציות

תרגילים לחיזוק שרירי הבטן והליבה

תרגילים לשרירי הליבה

"אימון לשרירי ליבה" מציג תרגילים ברמות קושי שונות. מרמת מתחילים ועד מתקדמים – כך שבאימון בודד, תהיה לנו אפשרות לעבוד עם מתאמנים ברמות כושר שונות. 

שיעור התעמלות במים עם גלי אהרונוביץ

כח ותנועה במים

גלי אהרונוביץ מציגה אימון בעצימות גבוהה – ללא שימוש במוסיקה. שיטת האימון הייחודית של גלי מאפשרת עבודה רציפה, תוך הקפדה על עבודה לעומק שרירי הליבה.

שיעור כוראוגרפיה בבריכה

אימון כוראוגרפיה

אימון כוראוגרפיה הוא אימון בו מחברים רצף של תנועות לכדי משפט אחד. בניית המשפט נעשית בהדרגה ובשלבים, עד שהמתאמנים זוכרים את המשפט השלם.

תרגילים בהתעמלות במים לשיפור סבלת אירובית

בעיטות + וריאציות

אחת התנועות הבסיסיות ושימושיות ביותר באימון אקווה ג'ים™, היא תנועת ה- Kick. ועד כמה שהתנועה הזאת בסיסית, יש לה הרבה מאוד וריאציות, ואפשרויות למשחק.

אימון מחזורי בברכה - תרגילי כושר במים

אימון מחזורי עם משקולות

אימון מחזורי מחולק לעבודה בפרקי זמן של 3 דקות: 3 דקות תרגילים אירובים – לשיפור סיבולת לב ריאה, ולאחר מכן 3 דקות של תרגילי כח, המחולקים לפי פלג גוף עליון ושרירי ליבה. 

אימון אקווה ג'ים במים עמוקים

אימון במים עמוקים

התגובה הראשונית של המתאמנים לאימון במים עמוקים – היא בדרך כלל "אוף...לא עוד פעם..". בתום 45 דקות של אימון, הם כבר יוצאים עם חיוך על הפנים

שיעור התעמלות במים עם הילה זינגרר

השילוב של אימון בעצימות גבוהה עם אימון פונקציונלי, הוא השילוב המושלם: מחזורי ה-Tabata משפרים את סיבולת הלב-ריאה ומחזקים את השרירים, בעוד שהאימון הפונקציונלי עובד על הארכת השרירים

משמנים מפרקים

תרגיל מח בבריכה

משחקי מוח

מטרת האימון היא להוציא את המתאמנים מאזור הנוחות, ולגרום להם לחשוב. לא רק לעשות. המח הוא שריר, וכמו כל שריר אחר בגוף, אם לא מאמנים אותו, היכולת יורדת.  על ידי מתן גירוי ואתגר למח, התפקוד היומי משתפר

תרגילים בבריכה עם צלחת מעופפת

אימון עם צלחת מעופפת

הוספת צלחת מעופפת לאימון במים – אחד השילובים היותר מוצלחים! התנועות במים יהיו ארוכות, איטיות יותר מאימון רגיל ויגדילו טווחי תנועה.

תרגילים בהתעמלות במים עם נודל

תרגילים עם נודל

אימון עם נודל זה אימון קל? לא בהכרח. הנודל מגדיל את ההתנגדות, ולכן מצריך גיוס קבוצות שרירים רבות. בסרט תמצאו מגוון תרגילים ברמות קושי שונות, החל מתרגילים למתאמנים מתחילים ועד למתאמנים מתקדמים. 

תרגילים בהתעמלות במים

אימון התקדמויות

אימון התקדמויות הוא אימון נהדר לקבוצות קטנות. ההתקדמות במים יוצרת מערבולות, ועל ידי כך מוסיפה התנגדות. הוספת התנועה לתרגילים – מעלה את דרגת הקושי ומצריכה הפעלת שרירים...

תרגילים בהתעמלות במים לשיפור סיבולת לב ריאה

תרגילים לסיבולת לב ריאה

חלק בלתי נפרד מאימוני אקווה ג'ים™ הוא עבודה אירובית. הפעילות האירובית משפרת את סיבולת הלב-ריאה, אך במים יש לה תפקיד חשוב נוסף – שמירה על חום הגוף. לתרגילים לשיפור היכולת האירובית יש אינספור וריאציות.

אימון אקווה ג'ים עם כדור

תרגילים עם כדור

אימון עם כדור (קטן או גדול) מוסיף הרבה עניין לאימון אקווה ג'ים. העברת הכדור מיד ליד (בתוך המים) – מצריך תיאום וקואורדינציה, ולעיתים הדבר נראה יותר קל ממה שהוא באמת.  מומלץ לעבוד עם כדורים...

לקוחות ממליצים

המלצה על המרכז לספורט אקווה ג'ים
המלצה על המרכז לספורט אקווה ג'ים
המלצה על המרכז לספורט אקווה ג'ים
המדריך המלא לספורט אקווה ג'ים

"המדריך המלא לספורט אקווה ג'ים"
מאת ענת גרבר

bottom of page